Archiwum wyników Lotto

Ogłoszenie wyników Lotto elektryzuje wielu grających każdego dnia, kiedy odbywają się losowania. Można je usłyszeć na żywo za pośrednictwem kanału telewizyjnego TVP Info lub też sprawdzić je później na głównej stronie Lotto jak też innych stronach o podobnej tematyce. Jest ich sporo, dzięki czemu zainteresowani mogą je spokojnie sprawdzić, ponieważ zwykle strona oficjalna Totalizatora Sportowego bywa oblężona i zapoznanie się z wynikami wieczorną porą zaraz po losowaniu graniczy z cudem. Lotto- maniacy, mają dostęp do wyników wszystkich gier liczbowych od Lotto do Kaskady.

Wedle życzenia możemy sprawdzić, jakie padły numery w dziesięciu losowaniach wstecz lub też odleglejsze wyniki. Wystarczy tylko wejść na odpowiednią stronę, podać dzień miesiąc i rok a żądane dane ukażą się na monitorze komputera. Do czego może być przydatna taka wiedza? To swego rodzaju statystyki i zaspokojenie zwykłej ludzkiej ciekawości, jakie to liczby padały w kolejnych losowaniach. Mają do nich dostęp wszyscy grający systematycznie i ci robiący to sporadycznie.

Strony internetowe dają możliwość zapoznania się z najodleglejszymi wynikami począwszy od pierwszych losowań z roku 1957. Wszystkim, którzy chcą zaspokoić swą ciekawość w tym względzie z pomocą przychodzą różnego rodzaju serwisy Lotto. Wchodząc na jedną ze stron można się przekonać jak długa i imponująca jest lista wyników losowań z całego okresu trwania loterii Lotto w Polsce, niegdyś Toto- Lotka a w późniejszym czasie Dużego Lotka.

Jako główna loteria w kraju zawsze budziła wiele emocji i zyskiwała coraz to większe grono wielbicieli. Toteż ci grający od wielu lat mogą sobie teraz dzięki archiwum przypomnieć te ważne i niezwykle ekscytujące chwile, kiedy to setki tysięcy osób zasiadało przed telewizorami oczekując z niecierpliwością na losowanie.

Oczywiście wygrana przynosi największą satysfakcję jednak za każdym razem, kiedy decydujemy się skreślić liczby na kuponie jest to ważna chwila dla nas, bo być może teraz się uda i los się do nas uśmiechnie. Korzystanie z archiwum wyników może pomagać w typowaniu numerów, zwłaszcza, że sami możemy dzięki takim informacjom stworzyć statystyki najczęściej wypadających w losowaniach liczb.

Ponadto dostępny jest także program Lotto Archiwum sortujący wszelkie dane o wszystkich losowaniach (Multi Multi, Minie Lotek, itd.), który być może ułatwi grającym on-line jak też w sposób tradycyjny typowanie numerów.