Karty-zdrapki

Zdrapki to kolejna oferta dla zapalonych graczy Lotto oraz wszystkich pozostałych osób, które chciałyby spróbować czegoś innego. Pozwalają one na tanią i dobrą zabawę przy użyciu kart zdrapek, które szybko poinformują nas czy udało się nam wydrapać jakąś nagrodę pieniężną. Wygrane może nie są zbyt duże jednak mogą sprawić ogromną radość i dawać wiele satysfakcji.

Dreszczyk emocji towarzyszy temu podobnie jak w przypadku innych gier Lotto, jednak kupując zdrapkę nie musimy skreślać numerów i oczekiwać w napięciu na losowanie wyniki poznajemy od razu. Idąc z pracy lub wychodząc na zakupy można sprawić sobie niespodziankę, kupując niedrogi karnet zdrapkę. Tym samym inwestujemy niewiele za to możemy zdobyć wielokrotnie więcej. Lotto organizuje dla swoich graczy cały czas nowe zdrapki.

Ogólnie ich liczba oscyluje wokół kilkunastu, jednak na miejsce starych wchodzą nowe, z nowymi nagrodami i w atrakcyjnej formie, tak, aby nie nudziły nas i zawsze kojarzyły się z czymś miłym. Na chwilę obecną najbardziej popularnymi są „Aniołek czy Diabełek”, „Koniczynka” a do absolutnych nowości należy zaliczyć „Słonika Lotka”, w którym całkowita pula na wygrane to około 5 milionów złotych, „Królewską Fortunę” jaka kosztuje 2 złote a pula pieniężna w tym przypadku przekracza 4 miliony złotych oraz „7-kę” z otwieranymi okienkami za złotówkę gdzie zwycięskich jest aż 27 losów po 7 tysięcy złotych.

Tak, więc warto pokusić się i zakupić którąkolwiek ze zdrapek a być może wpadnie nam parę złotych na święta, wypad ze znajomymi w góry, wycieczkę, którą planowaliśmy od dawna itp. Dzięki takim sposobnościom można doprowadzać do realizacji niektórych marzeń, jakie nie wymagają od razu nakładu setek tysięcy złotych.

Poza wspomnianymi zdrapkami mamy jeszcze mnóstwo innych nie mniej atrakcyjnych i obfitujących w dosyć wysokie nagrody pieniężne. Są to między innymi „Casino”, „Vabank”, „Zodiak”, „Dla Ciebie” (zdrapka, mogąca posłużyć, jako prezent dla bliskiej osoby), „Szczęśliwa Liczba”, „Zdrapman”, „Szybkie 50”, „Ukryty Skarb” itp.

Każda z wymienionych opcji, opiera się na innych zasadach, ale zawsze żeby wygrać trzeba zdrapać. Możliwości do wyboru jest sporo tak, więc trzeba próbować szczęścia przy nadarzającej się okazji a przy tym nie potrzeba głowić się nad wyborem liczb, które przyniosą duże wygrane. Kwoty są może małe, ale nagród więcej.