Systemy gry ułatwiające typowanie liczb

Typowanie wygranych liczb w grach losowych jest bardzo trudne, tylko nielicznym się to udaje, a niejednokrotnie w kilku kolejnych losowaniach nie padają zwycięskie szóstki. Dlatego też szukamy sposobów, aby chociaż trochę przybliżyć się do wygranej, bowiem już za poprawne skreślenie trójki gracz otrzymuje nagrodę. Mimo iż wytypowanie czterech lub pięciu numerów przynosi upragnione zwycięstwo to suma pieniędzy nie jest już tak pokaźna.

Najbardziej satysfakcjonującym jest skreślenie wszystkich sześciu, bo i mamy do czynienia z wysoką wygraną. Wielu grających decyduje się na to, aby komputer wybrał za nich liczby, jakie zostaną odznaczone na kuponie. Jest to system zwany popularnie „na chybił trafił” daje wedle statystyk najlepsze efekty, gdyż jest zbliżony prawdopodobieństwem do prawdziwego losowania.

Ponadto istnieje jeszcze wiele innych systemów ułatwiających typowanie zwycięskich liczb. Z czasem przybywa ich ku uciesze regularnie grających w Lotto. Taki system to nic innego jak schemat przy pomocy, którego wybieramy odpowiednią kombinację liczb ze zbioru od 1 do 49 (Lotto). Ma on wiele wariantów a wybór jednego z nich uzależniony jest od tego ile chcemy wydać na konkretny zakład i w ilu losowaniach chcemy brać udział z jedną kombinacją liczbową szóstki.

Pełne systemy biorą pod uwagę wszystkie możliwe kombinacje sześciu liczb ze zbioru 49 elementowego i są nieopłacalne gdyż takich zestawień jest ogromnie dużo. Toteż stosuje się formy skrócone systemów, ograniczające ilość zakładów oraz koszty, jakie trzeba ponieść opłacając kupony. Trzeba tutaj zaznaczyć, że żaden system nie zagwarantuje wygranej przy każdym losowaniu, stanowi tylko pomoc w wyborze numerów.

Totalizator Sportowy udostępnia możliwość systemowego skreślenia liczb za dodatkową opłatą. Polega to na tym, że możemy skreślić więcej liczb od 7 do 12, co zwiększa szanse na pojawienie się pośród nich akurat takiej kombinacji szóstkowej jaka padnie w losowaniu. Informacje na temat systemów ułatwiających typowanie liczb w grach liczbowych Lotto znaleźć można na wielu stronach internetowych traktujących o tej tematyce.

Co ciekawe wciąż pojawiają się propozycje coraz to nowszych sposobów na skreślanie liczb dających możliwość wygranej. Pośród nich znajdują się systemy złożone, skrócone i pełne. Wszystkie z nich są odpowiednio segregowane a każdy z osobna określa maksymalną ilość zakładów.